נחלצים מהפקקים בנתניה

בוודאי כל פעם שאתם נתקעים בגודש של תנועה, אתם פולטים ברצף קללות, ומרגישים שאתם מבזבזים המון זמן, רק שתדעו שאתם ממש לא היחידים שסובלים מזה. אנשים באופן ממוצע שבדרך לעבודה, מבלים יותר מארבעים שעות חודשיות בעמידה בפקקים. למרות שאין מי שמסוגל להימנע לחלוטין מתרחישים כה מייאשים, יש מספר דברים שביכולתכם לעשות, כדי להיות נחלצים מהפקקים בנתניה…

 

האם נחלצים מהפקקים בנתניה על ידי שימוש באפליקציה לניווט הדרך בכביש בזמן אמת?

בהחלט כן, על מנת להיות נחלצים מהפקקים בנתניה יש לעשות שימוש באפליקציות לניווט הדרך בכבישים בזמן אמת, שדרכן תוכלו לקבל עדכונים על התנועה במשך הנהיגה ברכב שלכם. האפליקציות האלו מסוגלות להתריע בפניכם אודות תאונות דרכים שקרובות לדרך שלכם, וכל מיני חסימות בכבישים, וכך תוכלו להימנע מלנהוג באותם נתיבים. אפליקציות אלו יגבירו את המודעות למצב שלכם בדרכים, וזאת באמצעות הספקה של עדכונים על חומרת הפקקים.

האם נחלצים מהפקקים בנתניה על ידי שינוי של זמני הנסיעה שלכם?

עליכם להבין, כי הגודש בדרכים יתרחש בעיקר מן השעה שמונה בבוקר ועד השעה חמש או שש אחרי הצהריים, שבשעות אלו בני האדם בדרכם למקום העבודה או בחזרה ממנו. על מנת להיות נחלצים מהפקקים בנתניה, תנסו לשנות את שעות העבודה הקבועות שלכם, באופן הזה שתתחילו את יום העבודה שלכם ותסיימו אותו בשעות אחרות. או שתגיעו יותר מוקדם למקום העבודה, ותקפידו לצאת ממנו יותר מאוחר, בכך אולי תרוויחו על שעות עבודה נוספות.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן