משפחה בנתניה

מרבית בני האדם תמימי דעים אודות החשיבות של חיי בני משפחה בנתניה בחברה המודרנית, בעת בחינה עמוקה או מדוקדקת של היבטים כמו למשל – שירותים חברתיים, פשע או לחלופין כלכלה. כדאי שלא תשכחו את העובדה שלפיה סוג המשפחה לא ממש חשוב, כמו שחשובה היציבות של התא המשפחתי…

 

מה המחקרים מעידים על משפחה בנתניה?

על פי מנעד רב של מחקרים אשר בוצעו בתחום, נמצא כי מבוגרים שלא קרובים לבני משפחה בנתניה, חוץ מבני זוג, מציגים סיכונים כפולים למוות, מאשר מבוגרים עם קשרי משפחה קרובים. עוד נמצא, כי קשרים בחיק המשפחה חיוביים בהכרח יותר אפקטיביים ממספר יחסים משפחתיים חזקים, כמו גם קשרים משפחתיים יותר האריכו חיים מאשר קשרי ידידות. אפשר להסיק מכך, כי יש דבר מה ייחודי בבני משפחה שמסב לבני האדם לחוש מאושרים או נתמכים באופן שאין מי שמסוגל לכך.

האם משפחה בנתניה גדולה פירושה שגשוג כלכלי?

באופן ברור אפשר לומר, כי משפחה בנתניה גדולה תורמת מרכזית לשגשוג כלכלי. משפחה גדולה, עם הרבה בריות, באופן טבעי מבזבזת יותר כסף. בנוסף לכך, משפחה מרובת ילדים מייצרת הרבה מבוגרים לעתיד, שיתבקשו בבוא הזמן לבצע שמירה על האיזון הכלכלי, בעוד אוכלוסיות מזדקנות יוצאות לגמלאות. משפחות יותר קטנות יביאו לכמות מצומצמת של מבוגרים שיכולים לתרום לכלכה, כאשר האוכלוסייה המזדקנת תמשיך לגדול ותזדקק לתמיכה כלכלית, ומפה להטות את המשקל של האיזון הכלכלי.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן