בריאות בנתניה

על מנת לשמור על בריאות בנתניה, צריך להיות ניזונים מתזונה בריאה, שיש בה מזונות שעתירים ברכיבים תזונתיים מכל קבוצות המזון העיקריות, לרבות – ירקות ופירות בשלל צבעים, חלבונים רזים, שומנים בריאים, או לחלופין שומנים בריאים, וכיוצא בזה. אכילה נכונה משמעה אף החלפה של מזונות מסוימים, שיש בהם שומני טראנס, תוספת סוכרים או מלחים, וכל מיני אפשרויות יותר מזינות.

 

מה הקשר בין תזונה נכונה לבין בריאות בנתניה של הלב?

מביני עניין מדווחים, כי מחלות לב מהוות גורם אינטגרלי למוות בקרב אנשים מבוגרים. יתר לחץ דם, או לחץ גם גבוה מהווים דאגה תמידית ומתעצמת, משום שהם עשויים לגרום לשבץ מוחי, להתקף לב או לחוסר ספיקת לב. אבל אפשר ליהנות מן בריאות בנתניה של הלב, בשיעור של עד שמונים אחוזים מהמחלות הלבביות המוקדמות, כמו גם משבץ מוחי, על ידי שינויים באורח החיים שלכם, כמו למשל – אכילה נכונה, או פעילות גופנית.

האם תזונה נכונה יכולה לשפר בריאות בנתניה למלחמה נגד מחלות הסרטן?

באופן מובהק, ניתן לומר כי תזונה נכונה, שיש בה נוגדי חמצון יכולה לשפר בריאות בנתניה למלחמה כנגד מחלות הסרטן. במידה ויש נוכחות ערה של רדיקלים חופשיים, כי אז גדלים הסיכויים לחלות בסרן, כאשר במקביל אותם נוגדי חמצון מסייעים בהסרה של הרדיקלים החופשיים, על מנת למזער את הסיכונים לחלות בסרטן. וכיוצא בזאת.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן